نحوه مصرف و شرایط نگهداری ژل رویال

نحوه مصرف و شرایط نگهداری ژل رویال

نحوه مصرف و شرایط نگهداری ژل رویال

نحوه مصرف و شرایط نگهداری ژل رویال

ژل رویال یک فراورده خام دامی است که شرایط نگهداری و مصرف آن بسیار خاص می باشد لذا در نگهداری آن دقت فرمایید. اقدامات احتیاطی خاصی به منظور حفظ و نگهداری ژل رویال برای یک دوره طولانی مدت لازم است.
ژل رویال به نور، گرما و هوا حساس است.  ژل رویال باید در ظروف چوبی، پلاستیکی یا شیشه ای نگهداری شود و هنگام مصرف از قاشقهای فلزی استفاده نشود.
به منظور محافظت در برابر نور، ژل رویال باید در ظروف تیره یا مات بسته بندی گردد و پس از هر بار مصرف بلافاصله به یخچال منتقل شود.
ژل رویال بسته بندی شده در این روش که امکان نفوذ هوا به آن وجود نداشته باشد و از ظرف غیر فلزی مات استفاده شده باشد را می توان در یخچال به مدت یک سال نگهداری نمود.

نحوه مصرف ژل رویال

بهترین زمان مصرف ژل رویال صبح ناشتا می باشد به این صورت که به میزان یک گرم ژل رویال زیر زبان قرار داده شود تا جذب سریعتر و بهتر توسط عروق زیر زبان صورت گیرد.

در واقع ژل رویال یک ترکیب از پیش هضم شده است به همین دلیل منبعی غنی از آنزیمهاست که توسط زنبور عسل به درون آن ترشح شده است. بنابراین برای مصارف درمانی توصیه می شود به صورت زیر زبانی مورد استفاده قرار گیرد زیرا ژل رویال به دلیل اینکه قبلا توسط زنبور عسل هضم شده است بلافاصله پس از مصرف توسط سلولهای بدن مورد استفاده قرار می گیرد ولی استفاده زیر زبانی باعث می شود از طریق جریان خون در جایی از بدن که مورد نیاز است مورد استفاده قرار گیرد و بنابراین در درمان بیماریها موثر واقع گردد.

مشخصات محصول:

۱- تضمین کتبی کیفیت محصول در تمامی آزمایشگاههای ایران و جهان

۲- تاییدیه آزمایشگاه دامپزشکی

۳- کد و برچسب امنیتی کنترل کیفیت

شرایط حمل و نقل ژل رویال

جهت حمل و نقل و یا ارسال ژل رویال می بایست به گونه ای که از تابش مستقیم نور آفتاب در امان بماند همراه با مقداری یخ خرد شده حمل نمود و برای مسافتهای دور بهتر است از یخ خشک استفاده شود. (لازم به ذکر است یخ خشک را میتوان از فروشگاههای کالای پزشکی تهیه نمود.)

توصیه مهم:

۱- لطفا پس از خرید ژل رویال را فورا به یخچال انتقال داده و نگهداری فرمایید.

۲- از مخلوط نمودن ژل با عسل به مدت بیش از یک روز جدا خودداری نموده و از خرید ژلهای مخلوط با عسل موجود در بازار اجتناب فرمایید.

۳- مصرف کنندگان محترم می توانند قبل از استفاده با مطالعه مقالات و کتب متنوعی که در این زمینه وجود دارد و با مشاوره با افراد مطلع از جمله کارشناسان محترم جهاد کشاورزی و یا زنبورداران محترم اطلاعات لازم را کسب نمایند و یا در صورت بیماری حتما با پزشک خود مشورت فرمایند و بنا بر نظر و صلاحدید ایشان مصرف نمایند.

 

فروشگاه محصولات محلی و طبیعی کردستان

قیمت ژل رویال ۱۰ گرمی

 
دیدگاه‌ها 0

*
*

پشتیبانی از طریق واتساپ